"חשוב לי לומר לך עד כמה אני מעריכה את הגישה שלך, בה את משלבת בהוראה ובלמידה שימוש מושכל באינטרנט. התכנית שפִתחת, הינה מקורית, הגיונית, מאתגרת, מעניינת, מכוונת ללמידת חקר אישית, ולהנעה פנימית של התלמיד. אני רואה את הבת שלי, פועלת באמת מתוך רצון וסקרנות ללמוד ולא רק מתוך החובה לבצע ולהגיש מטלה. אני מאמינה שבעידן בו המסך הוא ידידו הטוב של התלמיד אי אפשר שלא להשתמש בו לצרכי למידה. הלוואי ובבית הספר עמקים-תבור ישכילו לנצל את ההזדמנות ללמוד  ממך ולהטמיע את דרך ההוראה-למידה הזו במקצועות נוספים."​

 

- זהר נהיר - אמא של תלמידה

זהר יקרה,

אני כותבת לך בעקבות ההשתלמות שעברנו איתך השנה בנושא גישות הוראה חדשניות. לכאורה, עוד השתלמות בנושאים של כלי עבודה אינטרנטיים, תקשוב ויישומי מחשב. למעשה, עולם ומלואו. נקודת המוצא שלך בהשתלמות היא ערכית, חינוכית ופדגוגית וזה בא לידי ביטוי בכל צעד. החל מהפתיחה בכל יום  השתלמות המאפשרת רב שיח בין המשתתפים וביטוי לעולמו  של כל אחד מהם, המשך בהצבת "הרעיון הגדול", במילותייך, שהוא אבן היסוד לכל תפישת החינוך שלך וכלה במתן הכלים היישומים המחוברים כולם לאותו רעיון. כך גם למדנו לעבוד עם תלמידים: בראש ובראשונה להכיר אותם, את עולמם, את צרכיהם ולאפשר להם באמצעות כלים אינטרנטיים למידה משמעותית, כזו שתנחה אותם ללמוד מתוך עניין וסקרנות וכזו שתציב לעולם ערכים כמו שיתוף פעולה והדדיות בראש סולם העדיפויות.

הייתי מלאת התפעלות מניצול הזמן היעיל בהשתלמות. דבר שלא מקובל בהשתלמויות מחשבים אחרות. כל שעה הייתה מנוצלת ביעילות ושילבה בחכמה בין זמן דיון וחשיבה לפעילות מעשית שתעשיר את ספריות הפדגוגיה שלנו.

עשי חייל ואני אשמח לעקוב אחרייך ולהמשיך ללמוד.

באהבה,

נורית

 

- נורית ברנד, בי"ס "עמקים-תבור

"במהלך שנת ההתנסות, לקחת על עצמך לקדם את נושא ההוראה המתוקשבת בבית הספר רופין. במסגרת זו, הובלת פרויקט של יום מקוון ייחודי חדשני ושונה, במקצוע האזרחות לכיתות ט', ועשית זאת  תוך גילויי מנהיגות,  רוח התנדבות  ומחויבות יוצאת דופן  לנושא.

למרות הספקנות והחששות  של כל השותפים מהנושא ומחדשנותו, לא ויתרת.  דחפת את רעיון היום המקוון המתקדם והצלחת להדביק את חבריך ואת מורי בית הספר בהתלהבותך ולגרום לשינוי בתפיסות ובעבודה המקוונת בבית הספר."

למכתב ההוקרה המלא​- טלי שגיא - מדריכה פדגוגית להוראת מדעי החברה ואזרחות במכללת בית ברל - בעקבות יום מקוון לתלמידים

 

 

"רציתי לומר לך תודה - אני כל כך  נהנית, זה פשוט נפלא לראות לאן האנשים לקחו את המטלות ומה עשו. החיבורים של האנשים מפתיעים ומרגשים, אני חווה חוויה רב תרבותית מאוד וזה נפלא."- רינת הררי - רפרנטית תרבות ישראל בחינוך ההתיישבותי - בעקבות בדיקת מטלות היום המקוון למורים משתלמים
 

 

"זהר יקרה לי, ביקרתי בשיעורים שהכנת ליום המקוון, איזו עבודה ענקית שעשית, איזה יופי, פשוט עונג צרוף של מאגרי ידע, של שאלות שכיף לענות עליהן, של סרטים שנפלא לראותם, והכל משולב וקשור ומביא עולמות רבים כל כך. בהערכה רבה ובתאבון לעוד שיעורים מסוג זה."

- אלישבע טסלר - מפקחת כוללת בחינוך ההתיישבותי - בעקבות יום מקוון למורים משתלמים

 

 

"זהר, את מדגימה בצורה מושלמת את יתרונותיו של הכלי הזה לאפשרויות שיתוף והבעת מחשבות, דבר שאינו אפשרי תמיד בכיתה. תודה על השיתוף. אני מרגיש שהתעשרתי ממנו ועל כך אני אסיר תודה."


- ראובן לייבל, המטה לחינוך אזרחי במשרד החינוך - בעקבות בדיקת מטלות היום המקוון למורים משתלמים
 

 

"היי זהר, ישבתי לעשות את האתגרשת (קרי: מטלה מקוונת) עכשיו, בהתחלה לקח לי זמן ולא הסתדרתי, כבר כמעט התייאשתי עד שהגעתי לאתר מקסים, אני לא יכולה לחכות עד שתקראי את החיבור המדהים שקראתי. תודה רבה על השיטה שאת עובדת בה, עד היום לא חשבתי שאני אוכל לקחת מזה כל כך הרבה, מהשיטה שבה את לא מקור המידע היחידי, אלא אנחנו מגלים את המידע בעצמנו לאט לאט, ואני מודה שהיום זאת הפעם הראשונה שבאמת באמת התעניינתי והשתוקקתי לקרוא משהו, יש בי סיפוק ענק. תודה תודה תודה!!"

 

- תלמידת אזרחות בשכבת ט'